עושים עסק

לורן ואן חרבנברוק - זומבה

איתן אמסטר מחברת " אמיר תזרים מזומנים" מייעץ בתוכנית עושים עסק בערוץ 10.
הפעם הוא נפגש עם לורן ואן חרבנברוק ומדגים לה את החשיבות בתכנון ההוצאות של העסק קדימה, גם אם נדמה לנו שהם קטנות ולא משמעותיות.

רן רוה - גלישה

איתן אמסטר מחברת " אמיר תזרים מזומנים" מייעץ בתוכנית "עושים עסק" בערוץ 10 והפעם לרן רוה הגולש.
מה החשיבות בתכנון תזרימי בעסקים קטנים וביחוד לעסקים עונתיים התלויים בגורמים חיצוניים, כמו מזג אויר.

חנות בגדים Femme Fatale

איתן אמסטר מאמיר תזרים מזומנים מתארח בתוכנית "עושים עסק" בערוץ 10 ומסביר על החשיבות של תכנון וניהול תזרים מזומנים לחנות של אשר ואוקסנה. בעזרת תכנון נכון, יכולים אשר ואוקסנה לקבוע תקציב קניות חודשי לרכישת מלאי לחנות.

טוטיקה - נועה הולצשטיין

איתן אמסטר מאמיר תזרים מזומנים מתארח בתוכנית "עושים עסק" בערוץ 10 ומסביר על החשיבות של תכנון וניהול תזרים מזומנים לעסק של נועה. מה הדברים החשובים שעוברים לעבוד מול חנויות, ההשפעה של תנאי התשלום ואיך עושים גביה מול עסקים.

דן ודנה - גריל בוטיק

איתן אמסטר מאמיר תזרים מזומנים מתארח בתוכנית "עושים עסק" בערוץ 10 ומסביר על המושג "תזרים שקרי". כמה חשוב לבנות תזרים לכל פרוייקט או קורס בנפרד ולהשתמש רק בתזרים הנקי מכל פרוייקט.

יוסי עבדו - מטפל NLP

איתן אמסטר מאמיר תזרים מזומנים מתארח בתוכנית "עושים עסק" בערוץ 10.. הפעם הוא מסביר ליוסי עבדו – מטפל ב NLP, על החשיבות בהפרדה בין ההוצאות העיסקיות ולבין הוצאות המחיה. כמה חשוב להפריד בין חשבונות הבנקים העיסקיים והפרטיים, ומה ההשפעה של הוצאות המחיה על חישוב התמחיר של העסק.